AEROKLUB BIAŁOSTOCKI
Zaprasza na szkolenia lotnicze w sezonie 2023.
Zostań pilotem / skoczkiem spadochronowym.
Zrealizuj marzenia!

Aktualności

 🛩️ Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki 🛩️


Dzisiaj obchodzimy wyjątkowy Dzień Matki! Jesteśmy pełni radości i wdzięczności za wszystkie niesamowite matki na całym świecie, które wpływają na naszą miłość do lotnictwa.

Drogie Mamy, życzymy Wam dzisiaj, abyście zawsze miały wyjątkowy wiatr pod skrzydłami i przyjemne turbulencje w życiu, które sprawią, że każdy dzień będzie ekscytujący i pełen przygód. Niech Wasze marzenia wzlatują na najwyższe pułapy, a Wasza determinacja prowadzi Was do spełnienia lotniczych celów!

Chcielibyśmy również podziękować Wam za Wasze niezastąpione wsparcie i cierpliwość. Jak kontrolerzy lotów, zawsze jesteście gotowe do udzielenia nam sygnału, kiedy potrzebujemy nawigacji w naszym życiowym locie. Wasza miłość i troska są dla nas najważniejszym kompasem, który wskazuje nam właściwą drogę.

Dziękujemy, że jesteście naszymi niezawodnymi pilotkami, kierowcami holującymi nasze marzenia, i przyjaciółkami, które są gotowe podnieść nas, gdy wydaje się, że opadamy na ziemię. Bez Waszego nieustannego wsparcia nie byłoby dla nas możliwe osiągnięcie takich lotniczych wysokości.

Dzisiaj, w Dniu Matki, pamiętajmy również o wszystkich matkach, które są związane z lotnictwem zawodowo. Pilotki, stewardesy, kontrolerki lotów i wiele innych niesamowitych kobiet, które codziennie działają w przestworzach, przynosząc nam bezpieczeństwo i komfort. Jesteście dla nas prawdziwymi ikonami lotniczego świata!

Wszystkim Matkom, które rozpalają naszą miłość do lotnictwa, życzymy dzisiaj lotów pełnych uśmiechu, chmur w kształcie serca i radości, które będą trwały przez wieczność. Dziękujemy Wam za to, że jesteście naszymi najsłodszymi skrzydlatymi aniołami!

Z lotniczymi pozdrowieniami,
Aeroklub Białostocki ✈️


121A0372a_Edit.jpg

fot. Bożena Cylwik

Aktualna pogoda
CAŁA EUROPA
Statystyki
Szybowce:
Nalot w roku 2024
147:43
Najdłuższy lot w roku 2024
Wojciech Maliszewski - 07:23
Najdłuższy przelot w roku 2024
Adam Sadowski - 0 km
Najwięcej przelotów w roku 2024
Adam Fiłonowicz - 0 km